Pacific Sun Diuna T5  10x80W T5 Zobacz większe

Tylko online

Pacific Sun Diuna T5 10x80W T5

AQ_6607

Nowy produkt

Lampa Diuna T5 to odpowiedź firmy Pacific Sun na zapotrzebowanie klientów zdecydowanych do korzystania z oświetlenia świetlówkowego, którzy od wielu lat z powodzeniem używają tego typu oświetlenia nad swoimi zbiornikami ale brakowało im możliwości skorzystania z zaawansowanego sterowania światłem.
Lampa Diuna łączy w sobie tradycyjną moc świetlówek z nowoczesnym oprogramowaniem sterującym.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 481 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 481 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 96,20 zł.


4 819,11 zł brutto

Przelewy 24
Przelewy 24

Więcej informacji

Lampa Diuna Pacific Sun wprowadza tradycyjne oświetlenie na zupełnie nowy, wyższy poziom.
Pozwala w pełni kontrolować natężenie światła, pracę świetlówek jak i ich żywotność. 
Całość została zaprojektowana z myślą o trwałości lampy i świetlówek, estetyce oraz łatwością użytkowania.
 

Diuna T5 wyposażona jest mikroprocesorowy komputer bezprzewodowy, który:
- pozwala zarządzać ustawieniami lampy
- steruje świetlówkami
- steruje oświetleniem księżycowym
- umożliwia ustawienie włączeń/wyłączeń każdej pary świetlówek oddzielnie (4 niezależne kanały t5)
- pozwala w sposób kaskadowy symulować wschody i zachody słońca, dzięki czemu przedłużamy żywotność   świetlówek nawet 3-krotnie(w porównaniu do stateczników ściemnialnych)
- doradza i przypomina, kiedy należy dokonać wymiany świetlówek w zależności od ich rzeczywistego czasu pracy.

Ostatnia z tych funkcji jest bardzo istotna, ponieważ w lampach, które posiadają 8 lub więcej świetlówek rzadko pracują wszystkie świetlówkijednocześnie - część z nich świeci przez cały dzień, inne zaś  tylko kilka godzin w ciągu dnia, w tzw. szczycie oświetlenia.
 
Wbudowany komputer zlicza fizycznie przepracowane godziny poszczególnych par świetlówek i bazując na wewnętrznych danych dot. wypalania % świetlówek i sugeruje, w jakim czasie i które świetlówki powinny zostać wymienione. Dzięki temu akwarysta unika wymiany jeszcze nie do końca "przepracowanych" świetlówek. Pozwala to na dodatkowe oszczędności z jednej strony i nie dopuszcza do powstawania niekorzystnych plag glonów co ma miejsce w przypadku używania wypalonych już nadmiernie świetlówek T5.

 Kolejnym ogromnym atutem są całkiem nowatorskie paraboliczne odbłyśniki. Projekt powstał przy pomocy specjalnego oprogramowania a użyte do ich produkcji aluminium pokryte zostało galwanizowaną powłoką, zapewnia zatem najwyższy współczynnik odbicia minimalizując straty światła rozproszonego na boki. 

 

Wymiary:

Diuna T5 10x80W T5   650x1520mm


Odpowiedź Pacific Sun na T5 Reef Lighting, Diuna oferuje jakość wykonania, funkcje i sterowanie, których konkurencja nie może się równać. Dzięki chłodzonym statecznikom elektronicznym i wysokiej jakości odbłyśnikom (aluminium anodowane) oferuje niespotykaną moc i wydajność.

6 innych produktów w tej samej kategorii: