Obniżka! Microbe Lift Substrate Cleaner 236ml Zobacz większe

Microbe Lift Substrate Cleaner 236ml

Nowy produkt

Dostępne

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


39,00 zł brutto

-15,00 zł

54,00 zł brutto

Przelewy 24
Przelewy 24

Więcej informacji

  • Pomaga szybko usunąć osad i muł;
  • Działa 80% szybciej niż preparaty zawierające wyłącznie bakterie;
  • Wiąże i obniża poziom związków chemicznych, w tym fosforanów;
  • Zawiera substancje organiczne i mikroorganizmy.

MICROBE-LIFT GSC to niezwykle skuteczny preparat, przyspieszający biologiczny rozkład resztek organicznych osiadających na dnie zbiornika, które mogą zaszkodzić roślinom i zwierzętom. Gromadząca się materia organiczna ulega procesom degradacji, uwalniając do zbiornika szkodliwe gazy i związki chemiczne, mogące zagrozić życiu roślin, ryb i innych organizmów żywych. MICROBE-LIFT GSCw naturalny sposób wspomaga rozkład osadów i mułu, ograniczając, a nawet eliminując przedostawanie się do wody toksycznych gazów i utrzymując ją w czystości. Preparat zawiera związki celulozy, wyselekcjonowane substancje organiczne przyspieszające rozwój mikroorganizmów oraz szczepy bakterii szczególnie skutecznych w rozkładaniu osadów materii organicznej. 

Zaleca się używanie M-L GRAVEL & SUBSTRATE CLEANER razem z innymi preparatami bakteryjnymi i enzymatycznymi MICROBE-LIFT. MICROBE-LIFTGSC w ciągu 48-96 godzin od podania usuwa nieprawidłowe zabarwienie wody i przywraca jej przejrzystość. Produkt ma lekkie zabarwienie i w niewielkim stopniu może zmienić barwę wody w akwarium, co nie stanowi powodu do niepokoju. Składniki aktywne są całkowicie naturalne i wspomagają przywracanie wodzie przejrzystości oraz przyspieszają rozkład substancji organicznych.

 

Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci; Używać zgodnie z instrukcją; W razie kontaktu z oczami lub skórą przemyć dużą ilością wody. 
Produkt wyłącznie do użycia w akwarystyce i hodowli ryb ozdobnych. Nie stosować w zbiornikach z rybami przeznaczonymi do konsumpcji. 

  • Butelka 118ml – wystarczy na zbiornik 450l przez rok
  • Butelka 473ml - wystarczy na zbiornik 1800l przez rok

7 innych produktów w tej samej kategorii: