Regulamin:

Regulamin określa zasady realizowania zamówień w sklepie internetowym: Sklep internetowy, działający pod adresem www.neonek.eu, zarządzany jest przez firme Neonek Łukasz Rudecki, z siedzibą w Jabłonnie przy ulicy Wygonowa 8, 05-110, wpisany jest do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem NIP 1132550287

ZASADY OGÓLNE:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

Ceny - wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT

Wystawiamy paragon fiskalny za dokonane zakupy oraz poniesione koszty wysyłki. Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT.

Wszelkie reklamacje zgłaszamy mailowo na adres sklep@neonek.eu, bądz pisemnie na adres: Neonek Łukasz Rudecki, Wygonowa 8, 05-110 Jabłonna

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia)

Odbiór osobisty: Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy, po uprzednim złożeniu zamówienia poprzez strone neonek.eu bądź portale aukcyjne i potwierdzeniu telefonicznym możliwości odbioru

1.Klasyczny przelew bankowy:po złożeniu zamówienia należy przelać lub wpłacić kwotę jaką wyliczy sklep na konto mBank, które dostaniecie Państwo wraz z danymi do przelewu w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia który zostanie dla Państwa wygenerowany.
2.Płatności online:współpracujemy z dotpay, liderem technologi płatności poprzez internet, co jest gwarancją bezpieczeństwa i udanej transakcji. W ostatnim kroku zamówienia zostaną Państwo przeniesieni na stronę bezpiecznych płatności gdzie wybierają Państwo sposób płatności przelew/karta i zostają Państwo przeniesieni do strony swojego banku gdzie zatwierdzają transakcje.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem dotpay.pl. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.