Automatyka Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  467,17 zł W magazynie

  Inkbator do zastosowań terrarystycznych oraz do hodowli innych jajo-rodnych zwierząt. Pracuje w zakresie od 20 do 40 st. C. Inkubator Repti-Zoo serii IN00 charakteryzuję się wyjątkowo niskim poborem prądu, dużą pojemnością, ergonomicznym kształtem i prostotą obsługi. Do produkcji użyto bezpiecznych dla zwierząt tworzyw oraz odpornych na temperaturę stopów...

  467,17 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  25,86 zł W magazynie

  Inkubator marki Terrario doskonale sprawdza się jako wylęgarnia jaj dla ptaków i gadów z różnych gatunków. Posiada specjalne miejsca na 12 jaj oraz przestrzeń na wilgotne podłoże np: ręczniki papierowe, torf czy mech, w celu utrzymania odpowiedniej wilgotności. Szczelna pokrywa gwarantuje udaną inkubację jaj. Inkubator wyposażony jest w termometr.

  25,86 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  60,48 zł W magazynie

  Sonda do testowania płci węża. Jest to obecnie najpewniejszy sposób określania płci węży. W zestawie znajduje się kilka sond umożliwiających sondowanie węży od 0,5m do 5,5m długości ciała. 

  60,48 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  142,88 zł W magazynie

  Repti-Zoo Drinking Fountain to innowacyjny i unikalny produkt zaprojektowany z myślą o potrzebach kameleonów i gekonów zaopatrując je stale w czystą wodę. Produkt posiada specjalny filtr wody, pompę oraz kaskadę wodną która spływa po roślinach imitując naturalne środowisko. Zjawisko kaskady zachęca zwierzę do pobierania wody z liści tak jak ma to miejsce...

  142,88 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  135,84 zł W magazynie

  Repti-Zoo Wodospad WF to kompletny zestaw do budowy wodospadu. Zamontowanie takiego urządzenia przybliża naturalne środowisko oraz stymuluje naturalny nawyk pobierania płynów z kaskady lub z zagłębienia u podstawy wodospadu. Wodospad stanowi niezwykle zjawiskową dekoracje każdego terrarium.

  135,84 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów