Automatyka Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Szybki podgląd
  467,17 zł Oczekiwanie na dostawę

  Inkbator do zastosowań terrarystycznych oraz do hodowli innych jajo-rodnych zwierząt. Pracuje w zakresie od 20 do 40 st. C. Inkubator Repti-Zoo serii IN00 charakteryzuję się wyjątkowo niskim poborem prądu, dużą pojemnością, ergonomicznym kształtem i prostotą obsługi. Do produkcji użyto bezpiecznych dla zwierząt tworzyw oraz odpornych na temperaturę stopów...

  467,17 zł
  Tylko online
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  25,86 zł W magazynie

  Inkubator marki Terrario doskonale sprawdza się jako wylęgarnia jaj dla ptaków i gadów z różnych gatunków. Posiada specjalne miejsca na 12 jaj oraz przestrzeń na wilgotne podłoże np: ręczniki papierowe, torf czy mech, w celu utrzymania odpowiedniej wilgotności. Szczelna pokrywa gwarantuje udaną inkubację jaj. Inkubator wyposażony jest w termometr.

  25,86 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  60,48 zł Oczekiwanie na dostawę

  Sonda do testowania płci węża. Jest to obecnie najpewniejszy sposób określania płci węży. W zestawie znajduje się kilka sond umożliwiających sondowanie węży od 0,5m do 5,5m długości ciała. 

  60,48 zł
  Tylko online
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  143,91 zł W magazynie

  Repti-Zoo Drinking Fountain to innowacyjny i unikalny produkt zaprojektowany z myślą o potrzebach kameleonów i gekonów zaopatrując je stale w czystą wodę. Produkt posiada specjalny filtr wody, pompę oraz kaskadę wodną która spływa po roślinach imitując naturalne środowisko. Zjawisko kaskady zachęca zwierzę do pobierania wody z liści tak jak ma to miejsce...

  143,91 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  140,89 zł W magazynie

  Repti-Zoo Wodospad WF to kompletny zestaw do budowy wodospadu. Zamontowanie takiego urządzenia przybliża naturalne środowisko oraz stymuluje naturalny nawyk pobierania płynów z kaskady lub z zagłębienia u podstawy wodospadu. Wodospad stanowi niezwykle zjawiskową dekoracje każdego terrarium.

  140,89 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  175,92 zł W magazynie

  Wysokiej klasy i niezawodny THC10 Repti-Zoo to dwu-kanałowy kontroler czuwający nad odpowiednią temperaturą i porami doby wewnątrz wybiegu. Kanał termostatu wyposażony jest w sondę pomiarową. Termostat pracuje w trybie dzień/noc imitując w ten sposób naturalne środowisko. 

  175,92 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  271,43 zł W magazynie

  EZ Thermo-Hygro-Timer to kompletne urządzenie regulujące temperaturę (termostat), z możliwością ustawienia histerezy oraz różną temperaturą na porę dnia i nocy i wilgotność (higrostat) Dodatkowo, wyposażony w programator czasowy. Timer posiada możliwość zaprogramowania 4 przedziałów czasowych. Urządzenie jest proste w obsłudze, a mimo to spełnia wysokie...

  271,43 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  171,35 zł W magazynie

  Fogger zewnętrzny Repti-Zoo Digital Timing Humidifier jest najnowszym i najbardziej rozbudowanym elektronicznie zamgławiaczem dostępnym na światowych rynkach. Sterowany panelem dotykowym, ma możliwość zaprogramowania wydajności, długości i czasu pracy. Wbudowany komputer sterujący precyzyjnie dobiera czas pracy i posiada bardzo szerokie możliwości.

  171,35 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  59,16 zł Oczekiwanie na dostawę

  Terrario Premium Repti Fogger v2 - to ulepszona wersja najpopularniejszego foggera terrarystycznego. Urządzenie bazuje na sprawdzonej technologii generowania mgły i posiada ulepszenia niespotykane u żadnego konkurencyjnego produktu. Urządzenie generuje naturalną mgłę, która wygląda niezwykle zjawiskowo. Generator potrafi podnieść wilgotność nawet do 100%.

  59,16 zł
  Tylko online
  Oczekiwanie na dostawę
 • Szybki podgląd
  29,98 zł W magazynie

  Urządzenie pozwalające na bezpieczne prowadzenie każdego terrarium. Cyfrowy termometr oraz higrometr (wilgotnościomierz) zapewnia dokładny odczyt danych. Niewielkie rozmiary, atrakcyjny nowoczesny wygląd oraz mocowanie za pomocą przyssawki sprawia że urządzenie znajdzie miejsce w każdym terrarium.

  29,98 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  100,82 zł W magazynie

  Repti-Zoo TerraFog - to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie problemu wilgotności wewnątrz wybiegu. Urządzenie generuje naturalną mgłę, która wygląda niezwykle zjawiskowo. Przyczynia się również do tworzenia się rosy. Generator potrafi podnieść wilgotność nawet do 100%.

  100,82 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  90,74 zł W magazynie

  Termometr zdalny Repti-Zoo to doskonałe urządzenie do szybkich pomiarów temperatury panującej w wybranym miejscu w terrarium. Termometr wykorzystuje fale podczerwieni do precyzyjnego określenia temperatury. Mierzy w czasie rzeczywistym. Dzięki urządzeniu szybko można sprawdzić temperaturę np: w kryjówce, w miejscu gdzie akurat przesiaduje zwierze, pod...

  90,74 zł
  Tylko online
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów